Czy tylko ja uważam że wszechświat zapomniał o mnie? Gdy tylko spojrzę na inne osoby z mojego otoczenia to utwierdzam się w tym przekonaniu.
Czy uważasz że zmienisz świat lub choćby otoczenie?
Zawsze snułam plany że wyjadę dokądś, będę miała dobrą pracę, kupie sobie przepiękny dom z ogródkiem i będę miała wspaniałego męża i gromadkę pociech. Ale rzeczywistość jest inna. Jestem w średniej szkole, nie mam pojęcia co chce robić w przyszłości, gdzie studiować (o ile się uda), gdzie wyjechać aby znaleźć pracę. Sądzę że pewnie też tak miałeś/masz a jeżeli nie to gratuluje.
Chciałabym mieć rodzinę która załatwi mi dobrą prace, która zapłaci i wybuduje mój wymarzony dom.
Oczywiście moja rodzina nie ma takich możliwości... i żyję dalej czekając co przyniesie mi los.
N.
My Thoughts
piątek, 5 lutego 2016
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad...?
I like it
Witam Cię. Postanowiłam założyć ten blog aby trochę podyskutować. O czym? O życiu.
Wiem, że każdy ma swoje problemy i czasami nie wie jak postąpić w życiu...
Ale chcę komuś się wyżalić więc, będę pisała co jakiś czas nowe przemyślenia.
N.
Subskrybuj:
Posty (Atom)