Czy tylko ja uważam że wszechświat zapomniał o mnie? Gdy tylko spojrzę na inne osoby z mojego otoczenia to utwierdzam się w tym przekonaniu.
Czy uważasz że zmienisz świat lub choćby otoczenie?
Zawsze snułam plany że wyjadę dokądś, będę miała dobrą pracę, kupie sobie przepiękny dom z ogródkiem i będę miała wspaniałego męża i gromadkę pociech. Ale rzeczywistość jest inna. Jestem w średniej szkole, nie mam pojęcia co chce robić w przyszłości, gdzie studiować (o ile się uda), gdzie wyjechać aby znaleźć pracę. Sądzę że pewnie też tak miałeś/masz a jeżeli nie to gratuluje.
Chciałabym mieć rodzinę która załatwi mi dobrą prace, która zapłaci i wybuduje mój wymarzony dom.
Oczywiście moja rodzina nie ma takich możliwości... i żyję dalej czekając co przyniesie mi los.
N.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz